Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Wyświetlacz Slick Slider

Translated20 PLN

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Aleksandr Goncharenko

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Praca odbyła się w tym roku, dziękuję.

Profil został usunięty | Sejf Sejf

Opinia freelancera o współpracy z ze zleceniodawcą

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Wszystko jest jasne, zrozumiałe i łatwe 🙂

  1. 708    12  2
    Oferta, która wygrała1 dzień20 PLN

    Pozdrawiam !

    Zrobił to już bezpośrednio w Inspektorze przeglądarki.
    Mogę przesyłać link do Państwa strony internetowej)

    Skontaktuj się z Tobą!)
    Здравствуйте!

    Уже сделал это прям в инспекторе браузера.
    Могу перенести правки к Вам на сайт)

    Обращайтесь!)

  2. 2587    163  5   3
    1 dzień51 PLN

    Pozdrawiam, bez problemu dostosowuję slajdy zgodnie z Twoimi wymaganiami.
    Zadzwoń, będę zadowolony z współpracy.
    Здравствуйте, без проблем настрою слайдеры согласно ваших требований.
    Обращайтесь, буду рад сотрудничеству.

  3. 255    1  0
    1 dzień31 PLN

    Pozdrawiam Pracowałem z obrazem

    Często pracowałem z obrazem, naprawiałem wszystkie wady.

    Napisz, pomogę w ustawieniu
    Здравствуйте Работал со сликом

    Часто работаю со сликом, пофикшу все недочеты

    Пишите, помогу с настройкой

  4. 152

    Pozdrawiam Andrzej.
    Spojrzałem na stronę i wszystko można naprawić.
    Gotowy do pomocy.
    Здравствуйте, Андрей.
    Я посмотрел на сайт, всё можно подправить.
    Готов помочь.

  5. 3735    133  0
    1 dzień153 PLN

    Dzień dobry

    Jaki jest Twój system, jaki jest Twój system?
    Czy istnieje adminka, czy wszystko jest w plikach?
    Доброго дня

    А что у вас за система, самопис какойто?
    Админка есть или все в файлах правится?

  6. 2653    94  2   1
    2 dni51 PLN

    Wracajcie się!
    Z szacunkiem Oleg.

    Portfolio: http://harukaze.com.ua
    Обращайтесь!
    С Уважением, Олег.

    ПОРТФОЛИО: http://harukaze.com.ua

  7. 837    7  0
    1 dzień20 PLN

    Pozdrawiam

    Здравствуйте

  8. Jeszcze 5 ofert jest ukrytych

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii Javascript

Programista Vue API dla oprogramowania AIScreen | Projekt App Store

1396 PLN

O nas: AIScreen - wiodąca firma w dziedzinie oprogramowania do digital signage, poświęcona transformacji wizualnej interakcji w biznesie poprzez innowacyjne rozwiązania. Nasza zaawansowana platforma cyfrowa do sygnałów pozwala organizacjom tworzyć dynamiczną zawartość do…

JavascriptProgramowanie stron internetowych ∙ 8 ofert

Bot TG do automatycznego przesyłania tekstu z postów do innego kanału

- Musi przekazywać tekst z posta na Telegramie i inny kanał - Musi przekazywać tekst, który nie może być skopiowany w kanale - Musi to robić szybko i w pełni autonomicznie - Musi działać na jakimś serwerze (nie mam pojęcia) przez całą dobę - Powinien przekazywać nie tylko…

JavascriptTworzenie chatbota ∙ 8 ofert

Zmienić wygląd filtra

647 PLN

Zmiana wyglądu filtra na stronie. Szukamy starszego programisty front-end z poważną wiedzą na temat Javascript i CSS, a także znajomością back-endu, strona działa na DLE.

JavascriptProgramowanie stron internetowych ∙ 6 ofert

Deweloper Shopify

51 PLN

Należy stworzyć stronę internetową na platformie Shopify od podstaw Wymagane umiejętności - liquid - rozwój motywów Shopify - html/css/js/react.js Proszę o kontakt z portfolio oraz stawką godzinową

JavascriptProgramowanie stron internetowych ∙ 3 oferty

Dodanie nowej funkcjonalności do istniejącego projektu (ReactJS)

Dzień dobry! Poszukujemy programisty ReactJS, który pomoże nam dodać nową funkcjonalność do istniejącej platformy. Konieczne jest zaprojektowanie nowych stron i połączenie ich z API. Z projektem nowych stron można zapoznać się pod tym LINKIEM API jest gotowe. Szczegóły pracy…

JavascriptProgramowanie stron internetowych ∙ 19 ofert

Zleceniodawca
Profil został usunięty

Projekt został opublikowany
2 lata temu
191 wyświetlenia